Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gliwicach

Arena Gliwice w nocy
Węzeł Sośnica o zmierzchu
Stare Miasto z lotu ptaka
Arena Gliwice w dzień
Radiostacja na tle miasta
Strona Głowna / Rada Miasta / Skład personalny Rady Miasta w kadencji 2018-2023

Skład personalny Rady Miasta w kadencji 2018-2023

Lp. Imię i nazwisko Wybrany z listy/Okręg wyborczy Dane kontaktowe dla mieszkańców
1. Gabriel Bodzioch KW Prawo i Sprawiedliwość/
okręg nr 3
tel. 513 941 602
gabrielbodzioch@gmail.com
2. Ryszard Buczek KW Prawo i Sprawiedliwość/ okręg nr 3 tel. 603 053 294
ryszardbuczek@o2.pl
3. Łukasz Chmielewski KW Prawo i Sprawiedliwość/
okręg nr 4
tel. 516 541 824
lukaszchmielewski@onet.com.pl
4. Leszek Curyło KWW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska/
okręg nr 2
tel. 697 991 103
leszek_curylo@wp.pl
5. Agnieszka Filipkowska KWW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska/
okręg nr 3
tel. 604 978 105
a.filipkowska@interia.pl
6. Piotr Gogoliński KWW Koalicja dla Gliwic
Z. Frankiewicza/ okręg nr 2
piotr.gogolinski@gmail.com
7. Zdzisław Goliszewski KW Prawo i Sprawiedliwość/
okręg nr 1
tel. 693 524 560
zgoliszewski@gmail.com
8. Michał Jaśniok KWW Koalicja dla Gliwic
Z. Frankiewicza/ okręg nr 2
tel. 608 043 146
jasniok@interia.pl
9. Marcin Kiełpiński KWW Koalicja dla Gliwic
Z. Frankiewicza/ okręg nr 3
tel. 601 365 320
kontakt@marcinkielpinski.pl
10. Krzysztof Kleczka KWW Koalicja dla Gliwic Z. Frankiewicza/ okręg nr 2 tel. 508 120 518
krzysztofkleczka@interia.pl
11. Stanisław Kubit KWW Koalicja dla Gliwic Z. Frankiewicza/ okręg nr 4 tel. 601 420 383
s-kubit@wp.pl
12. Katarzyna Kuczyńska-Budka KWW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska/
okręg nr 4
tel. 693 333 393
katarzyna.kuczynska.budka@gmail.com
13. Adam Majgier KW Prawo i Sprawiedliwość/
okręg nr 2
tel. 517 016 587
adam-rada@wp.pl
14. Adam Michczyński KW Prawo i Sprawiedliwość/
okręg nr 1
adam.michczynski@gmail.com
15. Tadeusz Olejnik KWW Koalicja dla Gliwic Z. Frankiewicza/ okręg nr 4 tel. 32 330 46 04
tadeusz.olejnik@wp.pl
16. Ewa Potocka KWW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska/
okręg nr 1
tel. 730 984 387
17. Krzysztof Procel KW Prawo i Sprawiedliwość/
okręg nr 4
tel. 604 282 537
krzysztof.procel@op.pl
18. Marek Pszonak KWW Koalicja dla Gliwic Z.Frankiewicza/
okręg nr 3
tel. (32) 238 54 27, 607 574 141
prm@um.gliwice.pl
marekpszonak@poczta.onet.pl
19. Krystyna Sowa KWW Koalicja dla Gliwic Z.Frankiewicza/
okręg nr 1
tel. 692 195 658
sowa.krystyna@interia.pl
20. Janusz Szymanowski KWW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska/
okręg nr 4
tel. 501 181 112
jszymanowski@wp.pl
21. Jacek Trochimowicz KWW Koalicja dla Gliwic Z. Frankiewicza/
okręg nr 1
tel. 660 681 719
jacek.trochimowicz@gmail.com
22. Tomasz Tylutko KWW Prawo
i Sprawiedliwość/ okręg nr 2
tel.: 509 100 723
tomasz.tylutko@gmail.com
23. Grażyna Walter-Łukowicz KWW Koalicja dla Gliwic Z. Frankiewicza/
okręg nr 1
tel. 692 119 969
g.r.a.z.y.n.a@interia.pl
24. Paweł Wróblewski KWW Koalicja dla Gliwic
Z. Frankiewicza/  okręg nr 4
tel. 514 244 479
radny.wroblewski@gmail.com
25. Zbigniew Wygoda KWW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska/
okręg nr 2
tel. 791 620 790
zwygoda@gmail.com
  • W dniu 25 czerwca 2019 r. pani Magdalena Budny zrzekła się mandatu Radnej Rady Miasta Gliwice.
  • W dniu 9 lipca 2019 r. pan Piotr Gogoliński objął mandat Radnego Rady Miasta Gliwice.
Metryczka informacji
Podmiot udostępniający informacjęUrząd Miejski w Gliwicach
Informację wytworzył lub odpowiada za treśćBarbara Chodaczek-Sagan
Data wytworzenia informacji2020-04-08 16:01:25
Informację wprowadził do BIPAdministrator Systemu
Data udostępnienia informacji w BIP2020-04-08 16:01:25
Dokonano anonimizacjiNIE
Rejestr zmian dokumentu
Lp.Typ operacjiImię i nazwiskoData operacji
1Zmiany w dokumencieNatalia Czernik15-10-2020 12:09:27
2Modyfikacja dokumentuKatarzyna Golonka28-07-2020 08:51:33
3Utworzenie dokumentuKatarzyna Golonka27-07-2020 12:29:21
4Zmiany w dokumencieKatarzyna Golonka27-07-2020 12:29:21
5Zmiany w dokumencieKatarzyna Golonka27-07-2020 12:29:21
6Zmiany w dokumencieKatarzyna Golonka27-07-2020 12:29:21
7Utworzenie dokumentuAdministrator Systemu08-04-2020 16:01:25